en cs
Přijďte si k nám zatrénovat

Otestujte si ZDARMA jak Vám budeme vyhovovat, a poté se můžete rozhodnout, jestli to s námi zkusíte.
Platnost rezervace je 14 dní.

IGOT TOKAN

Se narodil 21.ledna 1974. 

Od dětství byl velice zvídavý, věnoval se studiu fyziky a matematiky, v roce 1996 absolvoval Akademii telekomunikací A. S. Popova. Jeho zvídavost a poctivý přístup mu v budoucnu pomohly dosáhnou dokonalosti v bojovém umění.

"Wing Chun Kuen Phai" začal studovat v roce 1992, od 1996, studuje tuto školu kung-fu pod vedením I.V. Astasheva. Začátek jeho studia nebyl lehký. Vzhledem ke své tělesné konstituci pro něj byla technika velmi obtížná.

Všichni, kteří s ním cvičili, dosahovali lepších výsledků, ale on stál stále na místě a zpočátku nedosahoval viditelnějšího pokroku. Igor nezoufal a pokračoval tvrdě v tréninku, každý den přicházel ke svému učiteli. Po nějakém čase výrazně předčil téměř každého s kým začínal cvičit.

Od roku 1998, se svolením svého mistra, začíná vést tréninky ,současně také pokračuje ve studiu u svého učitele I.V. Astasheva. V roce 2012 obdržel 9. Dan. Jako držitel takto vysokého technického stupně, nadále vede tréninky a také pracuje ve dvojici, jak s pokročilými tak i se začátečníky.

Průběžná analýza a skutečná, poctivá praxe mu umožnila, aby se stal dnes nejuznávanějším odborníkem v technice „Lepící ruce“. Igor vychoval celou generaci talentovaných studentů. Jeho studenti již samostatně vedou tréninky "Wing Chun Kuen Phai" ve městech jako je Praha, Berlín, Oděsa, Petrohrad a Ufa.

I přes výsledky, kterých se mu podařilo dosáhnout, stále pokračuje v tréningu a dál proniká do hloubky tohoto umění. Pravidelně vede odborné semináře, například v Praze, Kyjevě, Oděse a Ufě.

NOVINKY ZE ŠKOLY WING CHUN PRAHA

15.05. Alice Bílková, manažerka

K Čchi-Kungu jsem se dostala na doporučení, protože jsem se…

15.05. Julie, Deal specialist

I wanted to exercise and in the same time to learn a few…

15.05. Jakub Novák, manažer

Cvičení vietnamského stylu Kung-Fu „Wing Chunu Kuen Phai“…

SEO optimalizace